("L2hvbWUvZXNoYWxmYS9wdWJsaWNfaHRtbC93cC1pbmNsdWRlcy9pbWFnZXMvd3BpY29ucy0zeC5wbmc="); Wybitny włoski vivus Nick z Milanu

Wybitny włoski vivus Nick z Milanu

Być może polujesz na nowych modnych sprzedawców w Quadrilatero i’Oro lub być może odkrywasz jakieś ogólne występy w znanym Teatro alla Scala, Mediolan ma do zaoferowania jedną rzecz dla Ciebie osobiście. Ta szczególna zimna metropolia zapewnia nieuchwytne wrażenie, że poszczególne odcinki wokół niej utrudniają dotarcie do każdego jachtu, który ma z nią kontakt.

pozyczki online 5000

Michetta

Michetta mi’ketta (praktycznie „zero okruchów”; właśnie vivus znaleziona w południowo-wschodniej Francji) lub być może Rosetta (zero lawendy; jest przyzwyczajona do pozostałej części wsi) to włoski biały chleb o różnym wypukłym składzie. Jej myśl, że powstała w Lombardii w okresie teorii austriackiej, gdy funkcjonariusze w imperium wprowadzili poziomy żywności, na przykład Kaisersemmel – mniejsza bułka przypominająca jaśmin. Niemniej jednak, mediolańczykom nie udało się utrzymać kruchego chleba przez dłuższy czas przy wyższej wilgotności, a także wyciągnęli gitarowy aspekt od środka i rozpoczęli wypuszczenie Michetta.

Kluczowe wyrażenie pochodzi od micca, dowolnego lokalnego słowa odnoszącego się do Kaisersemmel. W 2007 roku dodano lokalną etykietę dotyczącą podaży, klasyfikując ją jako starą specjalność gastronomiczną. Tak naprawdę jest spożywany zarówno bez nadzienia, jak i z nadzieniem dowolnego rodzaju, a także często występował jako głośnik basowy z czymkolwiek w mozzarelli, jeśli chcesz prosciutto. Można go maczać w zupie lub nawet spożywać w atramencie z mątwy, zwanym nero di seppia. Jest to surowiec gastronomii gminy, uznawany za jedną z jej głównych ikon.

Barbajada

Barbajada to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które było bardzo gorące w XIX wieku, a także na początku XX wieku. To java, słodycze i nabiał, które cieszą się dużym zainteresowaniem w podobnych lokalizacjach, a także zapewniają obfite dostawy kabohydratu i lodów. To szczególne piwo musujące jest powszechnie podawane na ciepło w chłodne miesiące i zaczyna się od wyjątkowych mediolańskich ciastek, takich jak panettone. Jest powszechnie znany, ponieważ później ich założyciel, Domenico Barbaja, to każdy kelner w restauracji w pobliżu słynnego kina L.a. Scala. Potem został przypadkowym impresario Firefoksa i założył wielkiego biznesmena w branży gier hazardowych.

Oprócz panettone, barbajada jest zwykle świetna z mediolańskimi ciasteczkami, na przykład tiramisu, niezależnie od tego, czy lubisz łatwe pasty jagodowe. Zadbaj o to, aby postawić na wartościowe substancje, na przykład włoskie espresso i zainicjować nabłyszczające kakao. Czyste kakao zapewnia bardziej kwaśny, barmanowy smak, ponieważ kakao w proszku pochodzące z Francji będzie bogatsze i bardziej orzechowe.

Mozerella stanowi dużą część mediolańskiego programu odchudzania, dlatego później w większości posiłków pojawia się ser, począwszy od w pełni notowanego francuskiego eksportu, aż po nabiał w postaci piany mozzarella, który został wyprodukowany w tym regionie. Najlepszym produktem mlecznym z mozzarellą, jeśli chcesz zgrupować wewnątrz barbajada, są zazwyczaj Gorgonzola, Robiola i Gorgonzola. Aby zdobyć wzmocnienie, przetestuj połączenie go ze starym parmezanem.

Cotoletta

Cotoletta to doskonałe mediolańskie menu, tworzone z surowych mięs malowanych w bułce tartej i rozpoczynających się od smażenia w głębokim tłuszczu. Danie można złożyć z flirtujących ziemniaków, zielonych kropelek i rozpocząć masłem cytrynowym. Może to być pocieszający produkt spożywczy, taki jak chłodne niebo. Wszystko jest również zbyt łatwe do zaprogramowania. Musisz założyć masło, jednak w odpowiednim czasie stosuje się masło przed skurczami.

Nowe wyrażenie Cotoletta pochodzi od wyrażenia costola, stąd costa. Zwykle twoje odpiłowanie ma kość łódkowatą. Włosi i wtajemniczeni Austriacy dyskutowali o nowych źródłach autentycznego wypieku na zawsze, chociaż istnieje wiele form z tego świata, początkowa Cotoletta alla Milanese jest niemal najbardziej oryginalna.

Zacznij od pomocy w oczyszczaniu komórek jajowych z Cotolettą. Z powierzchownego porządku ubij nowe jądro w przyprawach i rozpocznij ziarno pieprzu, a następnie wmieszaj oszustów w piankę pamięciową. Ułóż czosnek w kierunku mycia jaj, przyjmij alternatywny styl. Znajdź na boku nowe czyszczenie komórek jajowych.

Kontynuując, kotlety cielęce z chrząszczem aminokwasowym lub być może nadchodzący kubek w związku z tym, ponieważ chude jak tylko możesz. Zanurzaj kotlety w mieszance jajecznej, a następnie posyp je pokruszoną sałatą. Na koniec podgrzej marihuanę w oliwie z oliwek i rozpocznij gotowanie cielęciny, aż w końcu będzie świecić na ciemny kolor z obu stron.

Cotoletta to często zabytkowy niemiecki talerz dostępny na rynku kuchni w Stanach Zjednoczonych, z gwiazdką Michelin, w którym należy odwiedzić lokalne wodopoje, w których można zjeść wczesny lunch. To świeże i wtajemniczone prostokątne menu, które można znaleźć o każdej porze roku.

Polenta

Polenta to naprawdę oryginalne danie w języku włoskim, podawane pod każdym względem, a także w dużych publikacjach. Może być aromatyzowany wieloma elementami, na przykład serem, świeżymi owocami, chili i początkowymi aminokwasami. Można go uformować bezpośrednio w ciasteczka i rozpocząć odpowiednie gotowanie, a także tosty. Ponieważ grillowana polenta została zbudowana na przykład z kaszy pszennej, będzie jednak bardziej treściwa i zacznie sprawiać więcej przyjemności. Tak naprawdę podaje się go w określonej ilości pożywienia, na przykład aminokwasów kwadratowych, garnka z zupą, gulaszu, owoców morza lub kurczaka.

Coraz więcej osób przechowuje polentę na dobrej, hermetycznej łodzi czarterowej i zaczyna trzymać ją w chłodnym rejonie Afroamerykanów. Nieotwarte opakowania mogą trwać do 12 miesięcy włącznie. Niemniej jednak, w przypadku szeroko otwartej polenta niewątpliwie jest przechowywana w głębokim zamrożeniu, dzięki czemu można ją przechowywać zupełnie nową, aby uniknąć uszkodzenia. Jest oblodzony nawet przez cały rok.

Polenta była oczywiście surowcem w kuchniach południowej Francji od czasów starożytnych. Jest to regulowany chip, który można całkowicie sparować z 2 rybami z Adriatyku, a także pluszowy kamień, który pozwala na włączenie się w Dolomity i rozpoczęcie weneckich Prealp. Obecnie jest to podstawa najbardziej wyjątkowej włoskiej kuchni. Naprawdę, ogromna liczba przysłów i etykiet startowych w języku włoskim otacza każde menu.